#55 Galiu, bet nenoriu.
- :
- : 0
- : 22
- : 21
- : 36
- : 700
O taip...
5769
O taip...
5769
#48 Tau, kokia tu sumauta debile..
O taip...
5769
#43 ne
O taip...
5769
#38 kieta advokatė busi užaugus, jeigu užaugsi. Na, o kitavertus, jeigu dedi foto į neta, tai susitaikyk su pasekmėmis.
5770
Autoriau, pasakyk tai M.Freeman'ui.
Visi nusipelnėme antro šanso..
5770
Niekas nenusipelnė antro šanso, niekas.
Gal žmogus ir negali pakeisti pasaulio
5770
#1 Eik tu su savo atmaskem, kiausu neturi, kad sudegintum kazka
Lietuva - Jav
5770
#74 Humoras neturi ribu, tu sumautas siauraproti, beto, koks tau skirtumas?
Jei skaitai šį tekstą:
5770
Niekaip nesuprantu, kodel jum patinka silikonas? Deformuotos jusu smegenys ar siaip?
Didžiausia klaida gyvenime -
5770
Buvo, gal šimtą kartų
Atgal2526272829303132333435Pirmyn