Arba jau nebe D:
- :
- : 0
- : 22
- : 21
- : 36
- : 700
Draugai
5501
Geras draugas
5549
#8 Tu gal Kaišiadorių paukštyne dirbi, kad sparnus laužai paukščiams?
Pasilik savo sarkastišką bevertę užuojautą savo negimusiems invalidams.
Geras draugas
5549
#5 Kas tu, Puncekos kekšė?
Geras draugas
5549
#4 Jis normalias demo kuria? WHAHAHAHAHA
Kalbos menas - tai ne vien gražūs žodžiai tinkamu
5550
#1 Eik tu meistriškesnis manevre, toks kiauras, varyk pas amerikonus, galėsi apsišikdamas kalbos meistras būt.
Švelnesnės kalbos matai užsimanė..
Nesunku atiduoti savo gyvenimą už draugą,
5550
#11 Gaudyt ir baudas dalint?
Na ir prajuokinai, tu gal rimtai rusiškos cenzūros išpistas ar kokio velnio?
O jei žiūrėtum Titaniką atbulom,
5554
Tai niekas neverktų? Neįdomu juk taip.
Neverta pykti ant žmonių,
5554
Kaip tik reikia, kad susiprotėtų ir šūdo nemaltų.
Pritari?
5555
Išmoko per informatiką kartą diagramas daryt, tai ir pisa tą patį šūdą, padaužyk galva į siena gal geriau, daugiau naudos bus.
Drąsa
5555
#6 ne, bet dėkui už pasiūlymą.
123456Pirmyn