PATALPINTI
Draugai 5501
Arba jau nebe D:
#8 Tu gal Kaišiadorių paukštyne dirbi, kad sparnus laužai paukščiams? Pasilik savo sarkastišką bevertę užuojautą savo negimusiems invalidams.
#5 Kas tu, Puncekos kekšė?
#4 Jis normalias demo kuria? WHAHAHAHAHA
#1 Eik tu meistriškesnis manevre, toks kiauras, varyk pas amerikonus, galėsi apsišikdamas kalbos meistras būt. Švelnesnės kalbos matai užsimanė..
#11 Gaudyt ir baudas dalint? Na ir prajuokinai, tu gal rimtai rusiškos cenzūros išpistas ar kokio velnio?
Tai niekas neverktų? Neįdomu juk taip.
Kaip tik reikia, kad susiprotėtų ir šūdo nemaltų.
Pritari? 5555
Išmoko per informatiką kartą diagramas daryt, tai ir pisa tą patį šūdą, padaužyk galva į siena gal geriau, daugiau naudos bus.
Drąsa 5555
#6 ne, bet dėkui už pasiūlymą.
Grįžti į viršų