PATALPINTI
Nieko tas žodis jau nebereiškia.
Happy 9/11 ✈ ▌▌
Happy 9/11 ✈ ▌▌
Grožis 5769
#1 Patinka pjaustyti? :D
#22 Tai šaunu, paiimk Kamiu. Susitiksim realybeje.
#3 ir ką tuo norėjai pasakyt, neva, gyvenimas yra kažko daugiau vertas?
Jau geriau bendrausiu su kvailiais, nei skaitysiu kvailas knygas
Ką tu? 5769
Einu kebabo
Visada!
Pirštai 5769
Ne, jie taip neveikia.
Grįžti į viršų