Įspėjame, kad šioje demotyvacijoje pateikiama informacija, skirta asmenims nuo 18 metų,
kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija.
Jei Jums nėra 18 metų, prašome neatidaryti šio puslapio.
Atidarydamas šį puslapį, Aš patvirtinu kad: Man jau yra 18 metų. Vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik mano asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
O taip... - ji galvoja,kad atrodo tikrai seksualiai...
o ir diana demotyvacijoje atsidūrė ;D na matyt ne bereikalo. juk ji nėra graži, o tuo labiau faina ar dar kokia panalė. kalė ji. ,palemone,amaliouse,dainavoj, nu krc kaune ir ne tik pagarsėjusi kaip kurvytė.;D
Anonimas
5767
;D
Anonimas
5767
dusk diana nx zertva paskutine.
Anonimas
5767
O mes tavo nuotrauka pamate verkt pradejom. vistik gaila zmogaus su tokia xaryte
Anonimas
5767
;D
Su tokiais komentarais nuotaika net pakilo :D
Anonimas
5768
Zombis cia nx o ne merga:D
Anonimas
5768
Duxa diana. kale nx paskutine
Anonimas
5768
Blt pas ja nosis ir liezuvis kaip bybys koks:D
Anonimas
5768
#134 pritariu. ka ji cia uzaxuejilino tai nedaina man. kurva malalietka 14metu ir dar cia balsa kelia. demotyvavo tave tai sedek sikna suraukus, jei taip padare reiskias esi supista ziurke,kurios kazkas nekencia
Anonimas
5768
daune tu pati ant tu ankstesniu komentatoriu stumei,tai reiskias ir pati esi skete ar dar kokia xuinia kur blt pati prigalvoji. beje jeigu tavo babulka turi kanopas tai mama tavo kas?-kumele,karve o gal ozka? nu krc nori belekokia sustra primest,kad moki daug keiksmazodiu,varytmu ir pan. nu bet kad vaikas pati ant kiekvieno zodzio vartais... totali 2ra blondine
Anonimas
5768
Jai rmt man tai px stumkit,jai jum nuo to geriau,bet elgetes kaip sketai :p
Anonimas
5768
baisi - cia stumi belekaip :D vardas baisi :D kurva nu pedykinas,jus esat aukos nx.;D visus usas pro sikna padare ir vonytei moke plaukt zuvyte:D
Anonimas
5768
1222222 - :D
tavo snukis kaip mano babulkos kanopos. blt nori gal susitikt ? :D
Anonimas
5768
baisi
Anonimas
5768
#127 ko tokiai pavidet? bjaurumo? blt taip nusisnekejai kad nx
Anonimas
5768
Gal žinot ar GezasIsPabrades dar apsireiškia? Perskaičiau šį barnį ir pagalvojau apie jį.
#115 Na, kad jau atėjai, tai pabūk, pagyvinsi šitą forumiuką :D
Anonimas
5769
Vsio, nebeturiu ka su jumis kalbet, vaikai ir tiek :))
Sekmes beieskant surio,
ToksGyvenimas---> o Tau mergyt, pasiulyciau pastovet prie baznycios, kad bent veidrodi nusipirktum :))
O, geras, vieta, kur susirinko visi debilai useriai :D Tai gal aš einu iš čia...
Anonimas
5769
#111 Kokia laki tavo fantazija, kiek pamenu neminejau, kad AS toki turiu :))
Bet jei nori galiu parupint tau ji, nes manau, kad realybei nieks net neziuri i tave :))
o issigime vaikai gimsta turbut todel, nes gimdo tokios motinos kaip ir tvaoji
#108 Turi bybį?:O Aš sakau, šiais laikais gimsta išsigimę vaikai...
Anonimas
5769
#107 Man kaip tik pasirode, kad cia Tu save uz karaliene laikai :)
Na gal suklydau, ne as neapsiemu tokiais statusais :D
Anonimas
5769
Apsiverkit - nu atviciaju,pedikas tu nedakrustas... kad is pizdos su samciu istrauke... nors tiletu,galva nuleides... o cia axujelina dar snargliukas...
Anonimas
5769
#102 Nebent galiu pasirupint, kad byby i burna gautum :))
Manau Tavo drauge irgi noretu, jai turbut irgi gyvenimas ne rozem klotas :)
Eikit i lauka... Geras oras... O ne xatoi nx bukit... Cia tas pats kaip per oniuka,parasyk man i foruma parasysiu atgal... nu darzelis blt... sjp jau laikas liule daryt..
Anonimas
5769
#93 Ko tu nervuojies?;D nesinervink, dar prazilsi anksciau laiko, nebegrazi busi:)
Anonimas
5769
#86 man atrodo, mergyt Tu cia stumi ne ant to, ant ko reiktu :)
Su tokiais komentarais nuotaika net pakilo :D
tavo snukis kaip mano babulkos kanopos. blt nori gal susitikt ? :D
Sekmes beieskant surio,
ToksGyvenimas---> o Tau mergyt, pasiulyciau pastovet prie baznycios, kad bent veidrodi nusipirktum :))
Bet jei nori galiu parupint tau ji, nes manau, kad realybei nieks net neziuri i tave :))
o issigime vaikai gimsta turbut todel, nes gimdo tokios motinos kaip ir tvaoji
Na gal suklydau, ne as neapsiemu tokiais statusais :D
Manau Tavo drauge irgi noretu, jai turbut irgi gyvenimas ne rozem klotas :)
Ir net noriu verkt...
Cia jau grinai pasidare sou...
Bet ne, nenupirksiu :D
ant tokiu savalku gaila truputi :D