Reik susikurt fb, nes visai nesuzinosiu :d
- :
- : 0
- : 22
- : 21
- : 36
- : 700
Lažinuosi, kad jei ateitų pasaulio pabaiga,
5766
Atkaklumas – tai devyniolika nesėkmių
5766
Sveikinu su 4 vieta, panda :D
Svogūnas lieka kaltas
5767
Kaip užsimaniau ;(
Kai žmogus įsimyli,
5767
Kaaaaaa daryyyyyyt...
Pradedi suprasti, kad viskas ištikrųjų blogai...
5767
DABAR VISI RAMIAI, JUS ESAT SAUGUS!
ir jūs sakėt, kad jis- niekas.
5767
#38 Eik užčiulpk ir tu šėtono penio, gal ir prieš tave pradės cypt tada.
Skaudžiausia -
5768
#4 Neskaudinu aš savęs prisiminimais, lepinu.
Skaudžiausia -
5768
#2 visai ne, man tai kaip tik patinka.
Skaudžiausia -
5768
Kodėl juo reiktų pamiršti ?
Dieve, padaryk, kad mama ir tėtis susitaikytų,
5768
Mesk rūkyt ir jie susitaikys
Atgal2021222324252627282930Pirmyn