PATALPINTI
#10 Tiesa, jog komentarai pralenkia demotyvacijas.
Barbie 5819
Gusta, stebini mane savo veidmainiavimu, protestuoti pries stereotipus pati jais gyvendama? Teigi jog neteisinga iskelti isorini grozi? Juk tai sumautas stereotipas, plius didzioji meno dalis yra parenmta isoriniu groziu, tai ka mes matome akimi irgi yra neatskiriami zmogaus egzistencijos pojuciai, negali to ignoruoti, zinoma, dabar stengiamasi siek tiek extremaliau, bet tai jokiu budu nera neteisinga. Iliuzija tavo veidmainiskas-tobulas pasaulis, kuri visi tik ir nori sugriauti.
Barbie 5819
#2 Graziam iliuziju pasauly gyveni.
#7 Tada pasakyk, kokia tavo ateitis ir kaip ja pakeisi?
Man tai sitie debatai juokingi, negi taip sunku pripazinti fakta, jog nieko sveiko jau nebera ir gyventi toliau ?
8 tai epine ;)
Grįžk! 5820
Tas urvas man kazka primena...
Juodasis kvadratas? nejuokinkit, cia nigeris angli nesa
Malonu, jog bent kazkas pastebejo ;)
Kokios godžios jo akys :)
Grįžti į viršų