PATALPINTI
#10 Va ten tai epinės rungtynės būtų!
Osama višiskai nesusijęs su 9/11.
Grožis 5769
#15 Man nuo menkesnių įbrėžimų yra likę randų. Pasibraižymas ar ne, bet gera mėsą gadina ir tiek.
Palauk foto po pralaimėjimo prieš jav
Sveikinu, 5769
Tu pralaimėjai, aš jav palaikiau!
Deja... 5769
Happy 9/11 ✈ ▌▌
Happy 9/11 ✈ ▌▌
Ką veiki? 5769
kaip noreciau nuhriauti (mm)
Įdomu, 5769
Kiekvienas falas yra sventa relikvija
Grįžti į viršų