PATALPINTI

ir jūs sakėt, kad jis- niekas.

2010.08.30 21:25 haha
  • 23
53
ir jūs sakėt, kad jis- niekas.







Nuotraukos nėra
Anonimas 5480    
#52 tavo tetis? uzuojauta, o as galvojau, kad teciai bent 1.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
Jis nera niekas, jis - nulis :D
Ered 5590    
#48 atsakau pedo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
#42 Tu zinai kad tu uzauges busi prasigeres su tokiu mastymu?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
#48 na jei tos vienuolikmetės pagal yra pilnametės ARBA vyresnio amžiaus, tai palankyk mokyklą truputį..

best demo ever.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
Nuo kada norint 'apžavėt' vienuolikmetes reikia būti KAŽKUO? :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
Kdl sako kad mes ant jo stumiaim? Mum tiesiog atsibodo amzini mazvaikiu cypimai del jo.... as asmeiskai ant jo nestumiu, stumia tik tie zmones kurie neturi tolerancijos man jis nepatinka, bet jus ir toliau del jo zliumbsite tj man px is tikro, myli ji net jei jis jusu net nepazysta.xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
Nes Bieberis geriausias,o jus pavydit nes jus NIEKAS ,o jis viskas,kad jis tobulas ir pnšššššš. Kad jus tas pavydas uzgraustuuu uteles. :*
anonimas 5723    
jei zmogus turi milijonus fanu kol jis populiarus jis yra niekas, zmogus kuris islieka su milijonais fanu per daugeli metu yra kazkas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5754    
nesakiau.. sakiau kad jis gejus
EwE 5754    
#46 PZ.. nenulužk tik .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
#41 ka nors naujo pasakyk ;D sita mergaite justin yra nedaugus kale iki pempes nedaugo man dar o tipo dainininke ;D luztu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
tikra sita fotke, maciau youtubej dar video sito conceto
indigokid 5764    
Queen turi daugiau ištikimų gerbėjų, kurie yra ištikimi ir po 10metų, o šis padaras kai suaugs abejoju ar bus toks pats populiarus.
Apsiverkit 5764    
#38 Eik užčiulpk ir tu šėtono penio, gal ir prieš tave pradės cypt tada.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
#38 Gerai, su tavim nesiginčysiu, nes tai yra beprasmis ginčas ir tiek:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
Jis ir yra niekas.
EwE 5766    
Ir jus tuo netikit , gi jis turi 10 milijonų fanų ! beto čia tikra foto !!
EwE 5766    
Naujas Jackson'as , ir - #38 sutinku :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
ToksGyvenimas,nesvaaik , daune . Sakai tie tavo Queen turi daugiau gerbėjų ? Omg , atsilikus u vpš , jis db pats populiariausias yra , tad baik čia tokį džiūvėsį vaidint , ir nešokinėk kaip šūdas . O kai paaugs , bus matyt , patikėk , jį mėgs dar daugiau , nebūk tokia cinikė , ir baik galiausiai skiest nesąmones , užpisi . Tau skauda , kad paauglės cypia ? Nes žinai , kad prieš tave nieks necyps , tokį trupinėlį ? :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
#36 O dieve:D Tiek apsiseilėjusių šešiolikmečių paauglių dar turbūt neteko matyt.Toks jausmas,kad su psichika jom kažkas negerai:D Na, bet dabar pasakysiu aš tau.Taip, Bieberis yra dainininkas.Garsus dainininkas.Bet jį mėgsta tik tos paauglės kurios čia cypia, rėkia, klykia ir t.t.(kai norėsiu ką nors išgąsdint tuo garsu tikrai įjuksiu šitą video), bet kas bus kai jis paaugs?Tu manai jo klausys vyresni gerbėjai?Man Bieberis yra niekas, nes jis niekada neturės tiek gerbėjų kaip Queen ir visi kiti.Gal paauglėm jis ir patinka, kiekvieno nuomonė skirtinga, bet iš tų dainų išauga visi, tikiuos išaugs ir Bieberis:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
toksgyvenimas,EH nezinai nesakyk;D cia koncertasss jo,tikraii. taigi daug tu fanu yra ,jeigu vare i saly kur daug zmoniu,tai daug ir atejo,paziurek video kur jo koncai per youtube arba sita paziurek (cia ne koncas)
www.youtube.com/watch?v=MD9pcGonqeI /> :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
#29 Aha:D As pasiliksiu prie savo minties,kad cia photoshopas, arba tai tiesiog kito daininko koncertas kur Bieberis tik iseina ant scenos
anonimas 5769    
jis ir yra niekas. jei ne media tai jis geriausiu atveju kokioi kavinei prie karaoke aparato cyptu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
Justinas man visas pasaulis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
Jis tikrai vertas dėmesio. Mylim jį labai. Turi talentą vaikis. Love.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
#30 Bet matai betkas prodiuseriu už dyką nebus jei balso neturi miela(-s) dvidešimtmete(-ti) Piningėlių nemažai įkišt į šitą reikia, o kiek žinau jam tada su pinigais sunkiai buvo. Taigi taip išeina, kad jis gera prodiuserį gavo nes balsą turi ir viskas ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
Susirask gerą prodiuserį ir nebebūsi niekas. Juokingos man jūs esat, keturiolikmetytės jūs mielos.
Nuotraukos nėra
haha 5777    
tai tas garsus dainininkas ir yra bieberis. cia jo koncertas :D #28
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
Man tai atrodo,kad čia buvo kokio garsaus dainininko koncertas, o Bieberį pasamdė,kad apramintų publiką per tą laiką:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
Vien foto parodo, kad jis tikrai ne niekas ;D Ką jau kalbėt apie straipsnius ir pnš.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
Jis ne niekas ♥♥♥
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
Man tai jis irgi nepatinka. Nihuja. Bet tikrai turi trigubai daugiau fanų negu haterių. Jaučiu turi daugiau fanų negu Lietuva gyventojų
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
Gera :) ir ta foto taip puikiai tinka :) pritariu #23 comm, tikrai, jūs nepasieksit net pusės to, kiek jis, būdamas 16os jau pasiekęs :) Sėkmės stumiant, anyway, jis sakė, kad myli haterius. IN UR FACE :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
Cia jum niekas jeigu jau jisai niekas tai kas tada jus? : D vps neegzistuojat tada. Nes jau kiek jis pasieke tokiu metu.. Per visa savo suknista gyvenima jus nepasieket nei treksdalio kiek jis. :) O dar stumia zdz. Jusu neapykanta temdo jum protus ir jau nematot kiek jis pasieke per savo nekentima. Myliu J.B <333
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
sakem, sakiau ir as, bet klydau. is tikruju daug pasieke vaikinas ir sekmes jam toliau, o visi, kurie pries tai tikrai, juokingai atrodot. ka jis jum padare, a?
Nuotraukos nėra
Rutelle 5777    
Jis ir yra NIEKAS. Jis Būtų Viskas jei jis būtų pana, žmonės :D.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
< 3 jį . Kiekvienas papr žmogus - niekas . O db pasakysit , kad jis niekas ? atsimerkit ..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
;* Justin'ui
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
Byyyyyberis XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
#2 jooooooooooooooo xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
JIS - VISKAS. <3333
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
o/o , pritariu tau, as ir nesuprantu del ko visi bx ir kai kurios panos stumia ant jo, ar pavydi jie ar ka , nesuprasi ju.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
Pz mane uzpisa, kai visi ant jo stumia. ir grazus ir dainuoja gerai. ir pasiekes nemazai. ir jam visiskai px kas ji gaidina, kas ozkas siulo pist jis pinigus uz tai gauna. o jus galit nors ir uzsimust is pavydo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
#10 ožiukas tu?
Rabarbariukas 5778    
Taip as sakau, kad jis niekas
Gaidukas kazkoks
O demo kurejai siulau papist oziuka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
#7 manau ji myli daug daugiau negu gaidina.
#8 niekas? I DONT THINK SO
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
#6 pasieksiu tiek kiek galimybes ir issilavinimas leis.. o anas mazas niekas budamas amerikonas net nezino zodzio "german" reiksmes :)
Insane_Freak 5778    
#6 jau geriau nepasiekt nieko, negu būt gaidinamam ir dainuot kaip tas vaikas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
ai karočia , jūs ant jo stumiat ,nors niekada nepasieksit to ka jis pasiekė. susimastykit.
(50-53)
Grįžti į viršų