Vienas namuose... - ...Tu darai ką nori....

2009.11.08 LPfanas
  • 241
23
vaikai,vieni,namai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5805    
Vienas namuose, tu darai ką nori,
Vienas namuose, visas sienas apsisioji..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
Geras
Gusta-Fang 5831    
;D Koks geras.
Nuotraukos nėra
Edwis 5837    
Matot, jis gi masturbuojasi :D.
Inkognito 5846    
Vaikas is cernobilio!? :OOOOOO
Nuotraukos nėra
Anonimas 5848    
#15 Jau įsivaizduoju. :D Tėvai padeda fotiką ant kėdės, nustato 10 sekundžių laikmatį, liepia vaikui siusiot ant sienos ir staigiai išbėga iš namų kad jis liktų vienas namuose. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5856    
o koks patenkintas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5897    
eina sau, kai zvengiau xD
Nuotraukos nėra
cigo 5909    
#13 tj zinai shitoj situacijoje taip., bet shejp tj buna laikmatis fotoaparate, kad nereiktu zmogaus...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5916    
XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5921    
jeigu yra kas fotografuoja reiskia ne vienas :D
dr.wombat 5921    
+5 :D veidas tai :D Matosi, kad gera vaikui :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5934    
O koks vaikis ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5953    
veidas tai kaip is tu senu japonisku zaidimu zilitonui :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5995    
Chuck Norris bent ant lubu apsikt moka ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6008    
Made in China
Nuotraukos nėra
Anonimas 6034    
vaikas apsysiojo siena, pirma tevu mintis- "kur fotikas?"
Nuotraukos nėra
Anonimas 6041    
nebutu japoske :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6045    
hahaha
giedriuxxx 6072    
mldc :) juk vienas namuose :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6074    
Japan :D
Darkless 6075    
kokio galva didele :D
nobody 6075    
koks mielas vaikis :D
Grįžti į viršų