Nevarkit aiskint jiem kas yra emo, kodel jie emo. Neisaiskinsit. Ju galva nepriima kitokios nei daugumos informacijos. Tikiuosi kad greit atsiras mandresniu uz juos kurie juos spardys uz tai kad yra.mielieji,tada pajausit ka reiskia buti emo.
EMO - tiesiog maskiruotė vaikinams panašiems į merginas
Anonimas
5592
YunaFtw
5608
...Labai idomu, kuo jis panasus i mergina?>>''
black11
5695
#17 +1
Anonimas
5752
emo, yra nuo zodziu emocianalus, o emociju buna visokiu, o kvaiosos visokie pradeda nusisneket ir ant ju varyt is niekur nieko, patys debikai.
Anonimas
5784
Reikia padėti jiems pjaustytis venas :D
Anonimas
5820
emo yra pirmiausia muzikos stilius, vaiku paverstas i mada kopijuojant atlikeju stiliu..
Anonimas
5820
jibasinti loxus
Anonimas
5830
kuo kaikuriems trukdo emo, gotai, punkai, juk tie patys zmones su kojom rankom akim jausmais ir t.t tiesiok renkasi kitoki gyvenimo buda, rengimasi, vien del isvaizdos nereikia spresti ir niekinti ju : )
Anonimas
5846
#12 Blemba, va kur tikras lietuvių tolerantiškumas.
Anonimas
5864
karoe naikinti sita pydara nachui pagauni blet jam net kalcigranas nepadetu blet
Anonimas
5870
Neverk :(
Anonimas
5870
Nestumkit..
chzarija
5886
he he sita demotyvacija maciau emo.lt :)
killere
5886
maskiruote xD
Anonimas
5897
šiaip aš tolerantiškas, bet jei jau vaikiną negali atskirti nuo merginos, vadinasi tavo stilius peržengė ribas arba tu transvestitas.
ma2s
5923
konkretus kiausinis :)
Turbosraige
5928
teisybe
Anonimas
5942
cia vurykas? omg? :D
Anonimas
5946
:D Koks juokingas.. :)) Nestumt?? Stumsim! Iki pat skardžio... Gyvenimą reikia išmokt mylet, o ne jo nekęst...
Anonimas
5964
Nestumkit ant emo...
|

