pas mane kompiuteris buna padetas ant kedes, o ant atloso rubai pagabinti, kad net bijau paliesti :D
Kėdė - "talpina" daugiau drabužių nei spinta
Anonimas
5565
Anonimas
5768
True :D
Anonimas
5839
cia yra pagrindine mano piktumu priezastis su tevais. "Eik kede tvarkyyyyyyyyyyt, vel kalnas rubuuuu!!!!!!!!!!!!!" ;D
Unnecessary
5864
Žiauri tiesa xD
Anonimas
5868
Nu pas man grindys daugiau talpina :D
Anonimas
5872
Kas tiesa tas nemelas
Anonimas
5918
Geras!! : D
Anonimas
5923
Graži kėdė :D
Anonimas
5934
faktas
Anonimas
5935
Kas tiesa tas tiesa
Anonimas
5950
Kaip pirstu i aki;)
Anonimas
5984
va cia tai geras ;D retai kede buna neapkrauta drabuziu ;D
LookAtMe
5993
Tikrai tiesa.. :D
Anonimas
6012
Tiesa :D
Marius
6012
gera mintis :)
gOga
6014
kas tiesa tas tiesa :)
andrukas
6014
+1
Anonimas
6014
"kaip pasodinti 4 blondines ant 1 kėdės? Apversti kėdę aukštyn kojom."
Anonimas
6014
o mam sak kad as keuli :D
Anonimas
6014
nu na :D
Anonimas
6014
Taigi čia ir yra spinta. :D
Anonimas
6014
Faktas!! :D
Anonimas
6014
Stobal
|

