Nerandi darbo? - Dirbti gali buti dar blogiau

2010.01.06 Marius
  • 97
10
Nerandi darbo?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5858    
NEEEEEE MANO AKYS!!!!!!!
Marko 5870    
2KG gryno šokolado :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
šudgaudys
Nuotraukos nėra
Anonimas 5917    
Dramblys gamina kepsniuka :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5958    
oo, gerai, jau nebesijaudinu, kad kai baigsiu mokykla ir univerą (kas bus negreit) nebeturėsiu darbo :D
LookAtMe 5993    
Pzdc :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6012    
stengiuos ;D
giedriuxxx 6013    
nzn :D px marius tokiu mynciu daugiau :D
Nuotraukos nėra
Marius 6014    
pagaliau
Nuotraukos nėra
Marius 6014    
kas patvirtina tas demotivacijas?
Grįžti į viršų