#1 :D
Žiauru - Bet ir žiauriai juokinga
Anonimas
5356
Anonimas
5713
nu koks skirtumas kad taspat rase ir ta s virsaus kaireje :D vistiek juokinga [ not
Anonimas
5856
Nematot, kad sriftai ant abieju lapeliu vienodi? ir rasalo spalva ta pati... :D
Anonimas
5858
Nesuprantu :(
Anonimas
5886
o beto sakot kad visi y dienorašti raso, o ne y lapeli. Nemanot kad policijai nereikia viso dienorascio, tik vieno lapo ir galbut jy isplese ?? ...
Anonimas
5886
#18 žiaurus tu. gi avarija yvyksta staigiai, tai bruksnys taip lygiai ir nusipaise. Jaučiu taip prisižiūrėjas esi BBC kur rodo avarijas 100 kart lečiau...
Anonimas
5916
Faktas, kad tas pats zmogus irase ir "dienorasti", ir ta "ikalcio lapeli" (kas tokius isvis raso? :D Policija tikrai ne :D Ir "ikalciu" niekas nerenka po avariju, kazkas CSI prisiziurejo :D). Bande labai protingai padaryti, bet nesugalvojo, kad bent lapeli reiketu duoti kitam zmogui parasyti, arba tiesiog atspausdinti, daug rimciau atrodytu :) Ir rastas vaikiskas labai.
Anonimas
5931
ar jus debilai? nu ir kas kad to pacio rasytas, koks skirtumas? esmes nepaunat? ar labai protingus vaidinat?
Anonimas
5934
+ debilai nesat vaziave keliu Vilnius - Kaunas ? beto nejaugi musu autostrada nelygi, duobeta ????
Anonimas
5934
o ka reishkia puslapis is merginos dienorascio? lamos
Anonimas
5944
Sitas primena siaubo komedija :D
Anonimas
5966
mintis tai gera, bet padaymas prastas ;) bruksnys toks lygus ir ryskus avarijos metu negaletu but :)
Anonimas
5984
man tai cia net ne baeris... kraupu
Anonimas
5989
Nu koks skirtumas kas per raštas? :) svarbu geras bairis :)
Anonimas
5992
svarbiausia ydėja :D
Anonimas
5994
ir apskritai kazkokia nesamone
Anonimas
5999
Kad labai panašus raštas tiek to lapelio, tiek sąsiuvinio lapelio :D
Anonimas
6001
:D.. Na, pvz aš tai rašau į sąsiuvinį, o ne į knygelę..
Anonimas
6005
nieks dienorasciu neraso i kazkoki lapa, raso i knygeles, kazkaip keistai cia :/
Anonimas
6005
sedint masinoje, kurioje veza, palyginus labai lygus rastas su lapo linijomis, nebent lygus kelias, nes vistiek masina vinguriuoja, tai turejo rankos drebet ir vingiuot rastas.o cia idealiai lygiai :///
Anonimas
6006
Kardas- Yra žiauru, kad tu jo nepastebi ;D
giedriuxxx
6013
px toks :D
Anonimas
6015
Būtų žiauru, jei nebūtų tas pats raštas :-P
Anonimas
6015
nu bl čia tipo ta pana važiavo ir tuo metu rašė dienoraštį
Marius
6015
taigi prikolas cia, imat ir tikit ;D kas raso i sasiuviny dienorascius ir kas ranka raso ant lapelio byla, ir dar tokiu pat rastu kaip dienorastije ;D
Anonimas
6016
aha taigi parašyta autoivikis...
AnimePsycho
6017
logiškai mastant jiems šiknan įvažiavo
Anonimas
6017
Jei as supratau teisingai. Tai tetukas sudauze savo dukros tik ka pirkta masina, nes ties 4 punktu tusinukas nuslysta, nes matomai atsitiko avarija.
Anonimas
6017
Nesupratau
|

