#1 Tai kai tokį rasi, atsiųsk, pakeisiu. :) #3 Kaip ir kitos x visų šio tinklapio demotyvacijų. #4 hmm.. man tai jis nesimato... :) #6 Pakomentuok nors normaliai, levekai tu. :)
Lindimas į šikną. - O tu, kaip giliai sugebi sulįsti?
Anonimas
5811
:D
Anonimas
5823
Geras šitas .
Anonimas
5827
tegu nardo,gal galva prasiskels
Anonimas
5829
Naras ;]
Anonimas
5838
giliai giliai
Anonimas
5843
jo, yra miegeju listi i sikna ... yra net ir kuriems sekasi! (profas!)
Anonimas
5847
Ne blyn ne photoshop!
Anonimas
5857
photoshop
SmiLeZ
5869
leva
justokas11
5901
leva
Wazzeee
5905
shit.
Anonimas
5905
nesamone kazkokia :D
Anonimas
5906
#1 pritariu
Anonimas
5906
Turetu paveiksliukas buti kaip kaikas lenda i kitu sikna o ne i savo.
|

