Lindimas į šikną. - O tu, kaip giliai sugebi sulįsti?

2010.04.24 Pouu
  • 195
15
Lindimas į šikną.







Pouu 5807    
#1 Tai kai tokį rasi, atsiųsk, pakeisiu. :) #3 Kaip ir kitos x visų šio tinklapio demotyvacijų. #4 hmm.. man tai jis nesimato... :) #6 Pakomentuok nors normaliai, levekai tu. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
Geras šitas .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5827    
tegu nardo,gal galva prasiskels
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
Naras ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
giliai giliai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5843    
jo, yra miegeju listi i sikna ... yra net ir kuriems sekasi! (profas!)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5847    
Ne blyn ne photoshop!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5857    
photoshop
SmiLeZ 5869    
leva
Nuotraukos nėra
justokas11 5901    
leva
Wazzeee 5905    
shit.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5905    
nesamone kazkokia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5906    
#1 pritariu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5906    
Turetu paveiksliukas buti kaip kaikas lenda i kitu sikna o ne i savo.
Grįžti į viršų