Lindimas į šikną. - O tu, kaip giliai sugebi sulįsti?

2010.04.24 Pouu
  • 195
15
Lindimas į šikną.







Pouu 5805    
#1 Tai kai tokį rasi, atsiųsk, pakeisiu. :) #3 Kaip ir kitos x visų šio tinklapio demotyvacijų. #4 hmm.. man tai jis nesimato... :) #6 Pakomentuok nors normaliai, levekai tu. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
Geras šitas .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
tegu nardo,gal galva prasiskels
Nuotraukos nėra
Anonimas 5827    
Naras ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
giliai giliai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
jo, yra miegeju listi i sikna ... yra net ir kuriems sekasi! (profas!)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5845    
Ne blyn ne photoshop!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5855    
photoshop
SmiLeZ 5868    
leva
Nuotraukos nėra
justokas11 5899    
leva
Wazzeee 5903    
shit.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5904    
nesamone kazkokia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5904    
#1 pritariu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5904    
Turetu paveiksliukas buti kaip kaikas lenda i kitu sikna o ne i savo.
Grįžti į viršų