Je koks kaifas
"Čiulpk" - Kol gali...
Anonimas
4951
Anonimas
5779
Originalu
Anonimas
5818
#14 O tavęs neatbaido? Tau patinka čiulpt? :D
Anonimas
5828
geriau is vis nebandyt poto dar nori
Anonimas
5838
tai taip tik moteris atbaidys rukyt ir dar gejus , bet ne , geju neatbaidys bendrai nuo rukymo :D
Anonimas
5839
nesamone netinka temai ir is vis reikia zmones nuo rukimo paidyt o ne viliot
Anonimas
5842
Yek ..
Anonimas
5843
šiaip tai rūkimas yra čiulpimo refleksas:)
killere
5869
Cigarečiu nieks nečiulpia, jas rūko.
chzarija
5894
geras geras
Anonimas
5902
Tai, kad šio. #7
Anonimas
5902
nesamone skirta nia siopuslapio temai
Anonimas
5902
#5 Manau tau reiketų žinot, kad nekišu bybiu burnon, ir kad esi kažkoks lūžęs :))
STT
5902
ta prasme , kad tau leidziu bybiu burnoj dziaugtis ir tik tiek kiek as noriu ;)
Anonimas
5902
#3 Ta prasme, kad pats čiulpi ir pabaigi?
STT
5902
dbr ciulpk kol pabaigsiu xD
Anonimas
5903
#1 Pagalvok, kad kaikas ten nesilanko, ir tų paveiksliukų nemato, taigi jei tau atsibodo tai ir neziurek.
Anonimas
5903
ka nors orginalaus sugalvokit, atsibodo ziuret paweiksliukus paimtus is cha.lt ..
|

