#15 Nesupistas. Tai jei taip, ko čia oši aplamai? #16 xDDD Atmata blt, gaila, kad su vaikais neprasidedu. #13 Ko dar čia tu lendi? tu išsakei savo nuomonę, aš savo.Viskas. :)
Knieti išmėginti ledą?
5679
Knieti išmėginti ledą?
5681
#7 Gal ir tavo tiesa, bet yra kaip yra :)
Knieti išmėginti ledą?
5681
#3 #4 pro užšalusią balą ir aš moku pravaryt ;D #2 #5 palyginus su jūsų, tai ši dar visai normali.
Ką valgom
5682
Hello. My name is skrustas :DD
Gal kas žino Kalėdų senelio fb?
5685
aj, nueik geriau į Lt jūros muziejų ir pingvinams paduok :DD
Pamačius Culkin'ą dabar,
5685
tai ir nerodyk čia niekam.. ;>
Pagal šį kalendorių,
5685
#7 nu jo.Prisiperki ir kiekvieną dieną po tokį ... :DDD
Žaidimai
5685
Na kas nežaidžiat, nesuprasit...
Ta baimė, kai lipant laiptais galvoji
5685
Ne tiek bijodavau, kad kažkas griebs, bet, kad skaudės labai tėškiantis... :D
Pagal šį kalendorių,
5685
Priminė vaikystę :D
Atgal1234567Pirmyn