PATALPINTI

Ta baimė, kai lipant laiptais galvoji - jog kažkas griebs už kojos..

2010.12.03 kiki17
  • 171
24
Ta baimė, kai lipant laiptais galvoji







Nuotraukos nėra
Anonimas 5373    
tada ciuozk tureklu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5401    
PYST ir sugriebia koks tevas ar brolis! :D
Betrixx 5660    
Aha, kartais dar buna kai rusy bunu.:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5682    
#12 ir #9 ta pati situacija ir su manim ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5683    
uooooj ziauru cia grynai uztaike as miegu antram aukste ir kai mazas budavau vakare i tuoleta reikedavo eit ir visad taip greit laiptais uzbegdavau kad tiik niekas negriebtu , UZSKAITAU!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5683    
kai mazyte buvau bijojau ne tik kojas is po kaldros iskist bet ir meskiuka savo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5685    
as megdavau tai gasdinti kitus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5685    
Mane brolis griebdavo uz kojos xD
Agnyt 5685    
#9 As irgi. xD
kiki17 5685    
#4 tai va butent....:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5685    
vaiku demotyvacija. gal dar ir bijot, kad is spintos kas islys?
Wazzeee 5685    
Ne tiek bijodavau, kad kažkas griebs, bet, kad skaudės labai tėškiantis... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5685    
Yra yra :D, man dar anksciau budavo tjp, kad bijojau eiti pro atdarytas duris kuriose nedega sviesa, visada bijojau, kad kaszkas islysi is ten :D
anonimas 5685    
pedozombie? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5685    
Po šitos demotyvacijos dažniau apie tai pagalvosiu : DD
Nuotraukos nėra
rCk 5685    
tikrai, as nakti bijau koja is uz kaldros iskist xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5685    
man tajp bunaa
gretagreat28 5685    
net ne
Nuotraukos nėra
Anonimas 5685    
mano laiptinej tai tarpu tarp laiptu ner, tai niekada nesove mintis kad pagriebs kazkas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5685    
Visada taip :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5685    
Filmų mažiau žiūrėt.
Chimera. 5685    
Bass #2

Taikliai. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5686    
Man tokios baimes niekada nebuvo kai mažas buvau, aišku ir dabar nėra :D turbūt todel kad apie tai niekada nesu pagalvojęs.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5686    
Daznai taip buna kai lipi nakti :D
Grįžti į viršų