Kiekvienas žmogus nesekme priema savaip... Ir neaiškinkit čia, kad šiam žmogui blogiau nei man...
Gal jau nebeverkšlenkit ,
5695
Photoshop
5695
Ties Byberiu pribaigė :DD
Gruzija
5695
ketvirta gaga.
Taip praeina jų darbo diena.
5697
Šuniškos dienos...
Visi bandėm ,
5710
Mes tai, kvaili vaikai budami, bambioškes metydavom... kol neprisimetem.. xDDD
Mokytojai tai vadina nusirašinėjimu
5716
#2 pats tu atsilikęs... #3 aš ir nesakiau, kad sunkios, tik man keista, jog tokio amziaus jie jau sprendzia tokias lygtis.
Atgailauti niekada nevėlu,
5717
tai, kad neįmanoma nenusidėt.. fail
"KUR TU, TEN LNK"
5718
#9 Nu blet keisk tu gal savo pic'ą ar sjp nešdinkis iš šitos svetaines... bet Kad daugiau NEMATYČIAU tavęs !
Mokytojai tai vadina nusirašinėjimu
5718
nu blemba tokie jauni, o jau tokias lygtis sprendzia.. WTF
Jei žodyje " mama " padarysiu 4 klaidas...
5718
Cukrinuke, kaip matau, nuo alaus gerai priklausoma xDDDp
Atgal12345678910Pirmyn