PATALPINTI
Patikdavo man šitie. Netgi labai. :)
Koks skrtumas, svarbu pinigų palieka... :D
Tai praktiškai neįmanoma :D
Tu! 5687
Nemanau. Tiesiog nusispjaut yra..
Niekada 5688
#21 Tik jau nebesvaik, kad tiek numetei...
Anoreksija 5688
http://4.bp.blogspot.com/_2Ti3rWAuUW4/R_Fo_HjAhcI/AAAAAAAAA3s/VS2BTAnyxZw/s320/leto_blog.jpg ane?
bl, užaukt..
Niekada 5688
Užgrūzino..;/
Ir neduok diewe, motinai...
savižudybė visada yra išeitis, bet kalbant apie meilę, tai, čia visiškas apsurdas....
Grįžti į viršų