PATALPINTI
Vyncas 5887
#116 o aš tave labai užjaučiu, dėl tavo tokios rašysenos. : )
Vyncas 5887
#112 niekas realybėj čj taip neišsireikštų : )
Vyncas 5887
#109 o kaip čia tu negavai?: D
Vyncas 5887
Kiek pastebėjau, jei žmogus kitoks, tai prie jo būtinai prikibs. : D (čia aš pasikartoju) Juokinat. ;]
Vyncas 5887
#82 kiek gėrei, kad tau vienas yra keli?: D
Vyncas 5887
#78 yra.: DD
Vyncas 5887
#63 jau kalbi taip, lyg pats tą komentarą parašęs būtum.: D
Vyncas 5887
#57 jau pjauni totalią nesąmonę.: D
Vyncas 5887
#43 mėgsti virtualius žaidimus?: D
Orelis.lt 5887
Smagus orelis. ;O
Grįžti į viršų