PATALPINTI
omg. koks gražus. XDDD
: DD kaunas jau rimtai nebemiestas.:D
PEDOBEAR 5882
pedobear. niice. : D
Vokietija 5882
Tokius dalykus galėtų tik adminai daryt. : D moderatoriai šiaip tik tvarką prižiūri.:D o iš vis - čia tokių yra? :D
Vokietija 5882
;D nu.
Vokietija 5882
Reikštis gi reikia. : D
Gražios šukuosenos.: D
Vokietija 5882
Šaukykloj tai faktas , kad kažkas sedėtų dieną nakty. : DDD
bet man jis nepatiko, ir nepatinka. : D
Jo, šitą ir aš pastebėjau.:D
Grįžti į viršų