Gerai būtų , kad mano augintinis (kaži ar verta jį dar taip vadinti) bent ant manęs neburgztų.: DD
Jis tau tik gyvenimo puslapis.
5884
Sutapimas?
5884
#15 Bless you god! : D
Sutapimas?
5884
Mane Kubilium vadina. : (
xD
Likę randai po pjaustymosi
5885
Čia žiauru. ;/
Gaila man jos: D
Kitos pic su ja tai ten vpš. xD
Vokietija
5886
nooooooooooooooooooooooo.................... x.x
trinkit lauk šitą. x D
Tai yra muzika
5886
gera daina. ;oo
Vyncas
5887
smagus chat'ukas.:D
Vyncas
5887
#132 tai iškur taip rašyt išmokai? ;O
Vyncas
5887
#127 Tai jei tu be LT radžių rašai, tai bent nerašyk vietoj š - sh. Vietoj č - ch.: D
Matos , kad jau oniuko auka darais.: D
Vyncas
5887
#121 Yoo.: D
Atgal345678910111213Pirmyn