PATALPINTI
Vaikai 5891
Žiaurumas. ;DDDDD
Baimė - 5891
#33 gabija._ Turėk jau;D
#10 turėk ką skersai dėt. ;]
Traukinys 5891
Vistiek aš nekertu. : D Jums emo nepatinka tik todėl, kad jie geba išsiskirti iš minios, ar kaip čia? ;) Neaiškūs jūs man. : } Tolerancijos biški Jums. ;]
Menas 5891
#14 nu?;D
Baimė - 5891
#30 dėja. : D bendrauji;D
Šitas geras. ;DD
Menas 5892
:DDDD tas gale toks į paveiklą žiūri, o priekinis - pizdiec. :D
Baimė - 5892
#11 yea. o kas? :DD
Baimė - 5894
#7 juokauji?;D
Grįžti į viršų