Sel'as tai fuu. x.x
Lietuvos muzika
5769
Bijai ateivių įsiveržimo?!
5771
#16 You're wrong. :)
Bijai ateivių įsiveržimo?!
5773
#5 o tu bent žinai ką lol reiškia? ;D
Nes čia Kaunas
5773
#466 gyvenu Kaune, ir tikrai. Kaunas dar turėtų išsivalyt nuo forsų. :)
Kiek vieną kartą komentaruose pasakęs "Rabarbarai"
5774
žymės - chuck norris
WTF?
RABARBARAS POWAH
5775
-.- wtf?
Talentas
5860
*.* naisu..
geras sitas
5860
Wtf ? : D
nauja žmonių rasė, dievo rykštė ir anomalija.
5861
Būtų įdomu pamatyt kaip pats atrodai. : D
Vokietija
5861
#435 patikėk, negera ta jų muzika. :]
Atgal1234567Pirmyn