#11 as tokio statuso ir nesiekiu, kaip tik tas tavo "dieve padek" yra sillpnavercio zmogaus komplexas, pats dievas yra iliuzija sukurta ZMOGAUS, taip zmogus ji sukure, nes jam lengviau apgaudinejant save gyventi, tik pagalvok paprasai 'kazkieno' pagalbos ir visos problemos kaip ir isprestos.
- :
- : 0
- : 22
- : 21
- : 36
- : 700
Ar Dievas tiki į mus?
5813
Ar Dievas tiki į mus?
5813
#8 Perlenkiau truputi, viskas tvarkoj kol religija netampa fanatizmu ir zmogus masto pats, nes na baznycia praktiskai viska ka galima butu vadinti sventu yra iskraipiusi.
Kartais Tu darai viską, kad įtiktum kitiem,
5813
Visi pataikaujam, kai reikia paslaugu.
Ar Dievas tiki į mus?
5813
Jei del tokiu dalyku susipyksi, jis nei tavo draugas nei ka. Jau geriau neturesiu draugu nei draugausiu su idiotais.
Ar Dievas tiki į mus?
5814
Reikia stumti, kad susiprotetu zmones.
Danguje gyvena vaikai,
5814
/facepalm
M o t e r y s
5814
mhm cukraus vata!
Meilė
5814
Meile - chemine reakcija ir nieko daugiau, sumauti romantikai.
Vaikystė
5814
O kai kurie isvis nieko nesupranta.
Vaikystė
5814
Homosexuali patirtis...
Atgal6061626364656667686970Pirmyn