PATALPINTI

Barbie - vis dar manai , kad ji tobula??

2010.07.22 16:30 Anonimas
  • 5
6
Barbie







Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
kodėl man toks jausmas, kad gusta tai kokia nelaiminga fat chick, taip bandanti "atsigrajint" ant pasaulio? : )
Apsiverkit 5819    
Gusta, stebini mane savo veidmainiavimu, protestuoti pries stereotipus pati jais gyvendama? Teigi jog neteisinga iskelti isorini grozi? Juk tai sumautas stereotipas, plius didzioji meno dalis yra parenmta isoriniu groziu, tai ka mes matome akimi irgi yra neatskiriami zmogaus egzistencijos pojuciai, negali to ignoruoti, zinoma, dabar stengiamasi siek tiek extremaliau, bet tai jokiu budu nera neteisinga. Iliuzija tavo veidmainiskas-tobulas pasaulis, kuri visi tik ir nori sugriauti.
Gusta-Fang 5819    
#3 iliuziju pasauly? Kodel? ne. Mes gimeme tobuli. Kaip grazus nugludinti indai. Bet mes tusti. Mes galime save tobulinti. Pildydami ir pildydami save. Suolaikinei visuomenei svarbu isorinis grozis. Bet taip neturi buti. Tai labai neteisingas mastymas. Pasaulis taipogi palaipsniui besikurdamas ir evoliucionuodamas tapo tobulas. Jis buvo tobulas. Bet zmones ji gadina sitokiais stereotipais. Tai neteisinga. Pasakyk man kas yra tas iliuziju pasaulis? Ko yra ten, ko kazkada nebuvo zemeje??
Apsiverkit 5819    
#2 Graziam iliuziju pasauly gyveni.
Gusta-Fang 5820    
Nesvarbu storas ar plonas. Kiekvienas zmogus tobulas. Kad ir si barbe. juk ji dabar tobula. O ta liekna netgi nebuvo normaliu moters matmenu.. Kai tau pasako "Tu storas" netikek. Tai tik vienas is daugybes zmogaus sukurtu stereotipu. Nesilaikyk ju. MES VISI TOBULI!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
čia šiuolaikinė :D
Grįžti į viršų