Smelis neturi jausmu
- :
- : 0
- : 22
- : 21
- : 36
- : 700
Ir augalai turi jausmus
5810
Žmonės, kai jų niekas nestebi,
5810
O visi nieko nesupranta
Mūsų kartos būsimi vaikai
5810
Kad visur ir visada komentuodavau...
P.s. nejuokauju
Moters polinkis į saldumynus -
5810
#6 Neklysti. Na nebent del to afrodiziako..(zinau, kad daug kur raso, bet va praktiskai neturiu duomenu)
Demotyvacija.lt
5810
As jum leisiu pabaigti si ginca, bet MANO DEMOTYVACIJOS YRA PACIOS GERIAUSIOS...
Kebabas
5810
Burrito geresnis
Moters polinkis į saldumynus -
5810
#2 Na taip, as tiesiog manau, kad saldainiai nera gerai ;p
#3 Nereikia cia mums tos medicinos, ok ?
Jeigu tai viščiukas, tai jau omletas
5810
Jeigu tai zmogus, tai abortas, bet jeigu tai visciukas, tai jau omletas. Kazkas tokio, sumauta skyryba ;p
idomu koke kalba masto nuo prigimties kurti zmones
5811
Buvo
Justin Bieber
5811
Visada salia demotyvacijos reikia paaiskinima parasyt, nes kitaip niekas nesupras :p
Atgal5859606162636465666768Pirmyn