#1 Ko?
- :
- : 0
- : 22
- : 21
- : 36
- : 700
Jei ne smalsumas
5556
Japonija
5556
#1 čia žydras humoras, ir jis juokingesnis nei tu ką per visą savo sušiktą gyvenimą sugalvosi.
Nesijuok iš seno! Pats toks būsi...
5556
Būti senam nėra sėkmė.
Kartais jaučiuosi,
5556
Tu ir gimei, tam, kad mirtum.
Nu Tai Ble, Pasakykit Kaip Reik ?!
5556
Ne nemoka paprašyt, o nemoka pasiimti.
Man įdomu, ar
5556
Jie negyvena tiek, kad įsimylėt spėtų.
Senatvė
5556
Tai, kad priešingai.
Ar kada pamastai,
5557
Tada kyla klausimas, jeigu ten taip gerai, kodėl pati vis dar sėdi čia?
Ar kada pamastai,
5558
Ir kaip tu taip gali žinoti, didžiai abejoju, jog iš Brazilijos dabar rašai, tuo labiau ar esi gyvenus daugiau nei metus savarankiškai kokioje kitoje pasaulio vietoje?
--
Skepticizmas todėl, kad nesvarbu kur tu bebūtum, atsikėlus darysi tą patį šūdą, kaip ir sėdėdama Lietuvoje. Neskaitant tų kelių pirmų dienų kai šlaistaisi gatvėmis ir tyrinėji aplinką.
Tas geras jausmas kai pamatai patinkanti žmogų.
5558
Paleidžia vidurius?
Atgal12345678Pirmyn