Nu ir ka as veikiau ? tikai NEŽiūrėjau Hausą !!!!
Aš žinau - Ką tu veikei praeitą trečiadienį...
Anonimas
5137
Anonimas
5711
PRAPLAUK ZIURKIKE
Anonimas
5712
Taip!! Žiūrėjau Hausą :D
Agnyt
5713
Zymes : DD
Spameris
5713
Pamiršau pažiūrėt hausą praeitą trečiadienį :(
Hey
5713
ir pirmadieni- Desperate Housewives
Anonimas
5713
#39 bendramintis :D
Anonimas
5713
as tai gan stiprej geriau :D
Anonimas
5713
ne, tu nežinai ką veikiau preitą trečiadienį. :))
Anonimas
5714
jis zino :)
Anonimas
5714
o as tiesiogiai ziuriu antradieniais :D 7 sezonas :P
Anonimas
5714
Ta pati ka ir kiekviena treciadieni, kai tik House'a rodo :D
Anonimas
5714
Hausą žiūrėsiu kas antrą savaitgalį, kai grįšiu namo ir parsisiųsiu
garbane
5714
neatspėjai
kiki17
5714
buvo tokia jau
Anonimas
5714
vat ir neeeee. neįdomu senos serijos. ;D
Lukasas
5714
Čia pataikė,kad žiūrėjom hausą+tą agentą šnipinėti buvo nusisamdęs.Man baisu :/
Rocknroll
5714
Shilumine
5714
#21 Nxxxx xD Nemirtingas xD
Anonimas
5714
21# :D
Rocknroll
5714
21# Adele xD NUZUDE xD KLYKIAU
n3xt
5714
žiūrėjau Hauso 7sezono 5 seriją ;o
Anonimas
5714
KUBILIAU, GRAŽINK PENSIJAS!!!!!
emuemu
5714
nedzinskas nx:D
povilasq
5714
nu ir ką?
Anonimas
5714
[b]#19[/b] trečiadienį žiūrėjo hausą.
Anonimas
5714
visi veike ta pati
Brigita
5714
#14 Sedėjau ir laukiau susirietus kampe, atsiribojau nuo pasaulio :D
Anonimas
5714
#13 neidomu mum kad tu ta kaljana traukei. :D
Anonimas
5714
#10 o tai ka tu veikei kol sezonas nebuvo prasidejes ? :D
Anonimas
5714
daktariūkštį žiūrėjau ir kaljaną traukiau... XD
Anonimas
5714
As tai mentalista ziejau.. ;D
Anonimas
5714
#10 as irgi
Brigita
5714
Nežinau, ką veikčiau be Hauso trečiadieniais. :D
Anonimas
5714
Ir ką veiksi ateinantį trečiadienį :D
Anonimas
5714
as zinau ka tu veikei penktadieni!
Anonimas
5714
Hausas valdo. O ypač 5 sezas.
gretagreat28
5714
:D
Anonimas
5714
Deje,bet.. nezinai :P
Anonimas
5714
#4 Bus duhas
Ex02r
5714
patapsejo :D
manthukaz
5716
22h
|

