Aš žinau - Ką tu veikei praeitą trečiadienį...

2010.10.30 Fusion
  • 297
42
daktaras, hausas,hausas,vikodinas,narkotikai,tv6, vistiek, geriau,nedzinskas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5138    
Nu ir ka as veikiau ? tikai NEŽiūrėjau Hausą !!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5711    
PRAPLAUK ZIURKIKE
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
Taip!! Žiūrėjau Hausą :D
Agnyt 5713    
Zymes : DD
Spameris 5713    
Pamiršau pažiūrėt hausą praeitą trečiadienį :(
Nuotraukos nėra
Hey 5713    
ir pirmadieni- Desperate Housewives
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
#39 bendramintis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
as tai gan stiprej geriau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
ne, tu nežinai ką veikiau preitą trečiadienį. :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
jis zino :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
o as tiesiogiai ziuriu antradieniais :D 7 sezonas :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
Ta pati ka ir kiekviena treciadieni, kai tik House'a rodo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
Hausą žiūrėsiu kas antrą savaitgalį, kai grįšiu namo ir parsisiųsiu
garbane 5714    
neatspėjai
kiki17 5714    
buvo tokia jau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
vat ir neeeee. neįdomu senos serijos. ;D
Lukasas 5714    
Čia pataikė,kad žiūrėjom hausą+tą agentą šnipinėti buvo nusisamdęs.Man baisu :/
Rocknroll 5714    

Nuotraukos nėra
Shilumine 5714    
#21 Nxxxx xD Nemirtingas xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
21# :D
Rocknroll 5714    
21# Adele xD NUZUDE xD KLYKIAU
n3xt 5714    
žiūrėjau Hauso 7sezono 5 seriją ;o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
KUBILIAU, GRAŽINK PENSIJAS!!!!!
Nuotraukos nėra
emuemu 5714    
nedzinskas nx:D
povilasq 5714    
nu ir ką?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
[b]#19[/b] trečiadienį žiūrėjo hausą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
visi veike ta pati
Brigita 5714    
#14 Sedėjau ir laukiau susirietus kampe, atsiribojau nuo pasaulio :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
#13 neidomu mum kad tu ta kaljana traukei. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
#10 o tai ka tu veikei kol sezonas nebuvo prasidejes ? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
daktariūkštį žiūrėjau ir kaljaną traukiau... XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
As tai mentalista ziejau.. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
#10 as irgi
Brigita 5714    
Nežinau, ką veikčiau be Hauso trečiadieniais. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
Ir ką veiksi ateinantį trečiadienį :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
as zinau ka tu veikei penktadieni!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
Hausas valdo. O ypač 5 sezas.
gretagreat28 5714    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
Deje,bet.. nezinai :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
#4 Bus duhas
Ex02r 5714    
patapsejo :D
manthukaz 5716    
22h
Grįžti į viršų