SEL'AS - SAVAM STILIUI

2012.10.15 Giedrė A'Mor
  • 148
24
arnoldas,uostys,egiui,bybi







Nuotraukos nėra
Anonimas 4585    
Ne nu jus cia ziuriu priplauke.Jus dar nezinot kad cia gali buti belekas o ne selas.Ir kiek tame feisbuke tokiu,net nezinai su kuom bendrauji.nekalbu apie realius draugus

Nuotraukos nėra
Anonimas 4930    
Gintautas Triznickas · Klaipėdos valstybinė kolegija
tas pirmas komentaras mano grupioko buvusio :D
Reply · 4 · Like · October 15 at 10:02pm

Dalius Po · Klaipėdos verslo aukštoji mokykla
a tas kur byby uostys ? :D
Reply · 39 · Like · October 15 at 10:06pm

:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4974    
savam stiliui
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4993    
selas on fire :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4997    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4998    
Selas kaip Selas, kaip buvo gaidys taip ir liko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5001    
#14 toki abejotinai, nes feisbukas ir taip ganetinai viesas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5001    
duhas tas selas, seniai cia aisku :) nusileisk ant zemes ereli
Nuotraukos nėra
Anonimas 5001    
#14 tu gal arnoldas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5001    
#14 galima
Nuotraukos nėra
Anonimas 5001    
ar uz pavardes paviesinima galima kreiptis i teisma?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5001    
Tegul dega padangos ne SEL'AS :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5001    
prakrustas narkomanas tas Selas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5001    
tai tu gal jau eik uostyt jo ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5001    
bliamba myliu as ta sela
Rapapa 5002    
best :D
Giedrė A'Mor
Giedrė A'Mor 5002    
Čia tikrai iš oficialaus jo puslapio :D Vakar vakare užmačiau ir įamžinau :) Dabar kai kurie komentarai jau ištrinti...
C11 5002    
#4 Kažkaip ir aš abejoju ar čia oficialus jo puslapis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5002    
#1 Ką reiškia tas "ypač"? Kuo tas išsišokėlis su dėmesio trūkumu toks ypatingas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5002    
išvis kam ta visuomenės atmata rūpi?
Canonas 5002    
Visa nesąmonė tame, kad selo psl prižiūri kažkoks mažvaikis 17-os metų gal.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5002    
#2 Tai kad selas paduxintas liko. Nemoka atsikirst normaliai vaikas
Nuotraukos nėra
TheMinDe 5002    
bande paduxint sela , bet eilini kart pats duxo vietoj lieka...beja pavardes reikia paslept...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5002    
Ka jus mailiai ant zmoniu sokinejat, ypac ant Selo
Grįžti į viršų