Komentatoriai - Jie visada pranoksta demotyvacija...

2010.07.23 vaNNa
  • 102
49
komentaras,pabezdejo,neblogas,kietekas,emo







Nuotraukos nėra
Anonimas 5273    
ateina čia tam kad isiverkti, apgailetini jus , bet nevisi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5523    
snd pabezdejau ziauriai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
:D ziauru jo komentatoriai, istikruju yra kuribingesni juk kiekvienas gali priskirti sau geriausia demotyvacija komentaruose
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
beleka jis cia;D nuo slyvu ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
'vyras is twilight' Viskas aisku
Nuotraukos nėra
Anonimas 5805    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
Pizdiec, galvojau uzdusiu besijuokdamas. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
prajuokino :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
xD, krv prajuokino, o as NESTEA turiu ant stalo.........
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
#27 :D
SunnyMoon 5813    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
#27 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
#8 Von nx is lietuvos :D, nu cia nepageidaujamas.
Jurginelis 5816    
As tai neblogai per popiete isstumiau, turim kuom pasigirt siandiena. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
27# Pranoko sia demotyvacija :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
to Anonimin1s :
nemoki pažvenkt iš tokių nesąmonių, pats kaltas ; )
čiuju nuobodus žmogus esi ; p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
Arba kitaip " Twilight Vyrai irgi bezda"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
As tai nesigincysiu viena Anonimo demo su alone in the dark tikrai gera.O siaip nesipykim,nes jus patys save demotyvuojat skleizdami erezijas,heiteriai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
#27 epic krc "FALE" totally fail
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
snd ikyriai nieztejo siknaskyle , tai nuejau y tuoleta nusimoviau kelnias , nudreskiau popieriaus ir kasiau kasiau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
patinka;D lūžau..
FALE...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
blem jus kokia loxai esat negaliuuu... prisikabinat prie belenkokio zodzio. geriau nezeminkit saves ir patylekit, dievazi...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
#22 bijai kritikos, ir save kartais papeikti? skystas žmogas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
skaiciau sita :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
varot ant lietuviu, ant lietuvos, o patys kas tokie? ne lietuviai? man tai kvaila, kai zmogus sako:"neveltui letuvis,kad taip elgias" ir pan. juk visi mes lietuviai, taip sakydami, ant saves apwarot ;)
as nors ir ne lietuvoj gyvenu, bet nedrysciau taip sneket :)
Nuotraukos nėra
Anonimin1s 5816    
nu tai saunu. Parodyk bent keliata (:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
#19 sukures blet as tu demotyvaciju ir uz tavo stuke kartu geresnes
Nuotraukos nėra
Anonimin1s 5816    
#18 sukurk pats bent viena tada snekek.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
#16 kad tu ciulpike ne vienos demotyvacijos net nepadares, tik kazkokius durnus sakinius parases, visiskas daunas tu blet esi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
nuzude :D
Nuotraukos nėra
Anonimin1s 5816    
#15 prasau.. Kurk geresnes visiskas debile. Jeigu si demotyvacija tau atrodo gera tai as isivaizduoju kas tu per zmogus ir tavo isprusimo lygi. (:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
#13 abi tavo demotyvacijos yra sudu sudai, net visiskas debilas galetu geresnes sukurt, daune tu bl.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
taigi nebūtina būtent šitam komentarui pritaikyti pačią demotyvaciją.
Nuotraukos nėra
Anonimin1s 5816    
#12. Stai as tas "s" ir tiesiog tingiu prisijungti.

Kodel neidedu geresnes? Tikrai idejau 2 geresnes. Bet manau, kad geriau nieko neideti, negu ideti tokia.
Is kur man zinot, kad demotyvacija man nepatiks jos net nepaziurejus? Mastai ka sneki ar kukuruzas tavo galvoje reikiamu kampu neapsisuku? (:


Nuotraukos nėra
vaNNa 5816    
Lietuvoi turbut daugiau niekada nebus normaliu zmoniu.Visiem normaliai bet atsiras pora beprasmeliu kurie prikibs. "s" Tu pats kvailai atrodai taip bambedamas.Kodel tu geresnes neidedi nesuprantu? Tu net nesugebi uzsiregistruoti,bet jau bambi.Gali net neatrasinet vistiek neziuresiu nes nesivelsiu i sita vaiku darzeli.Nepatinka demotyvacija,neziurek ir viskas bus gerai!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
dauniska demotyvacija, kaip ir komentaras. Daunas, kuris tokius komentarus raso, o dar didesnis daunas, kuris is to komentaro demotyvacija kuria. Uzuojauta abiems.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
jau geriau pasijuokti iš beprasmių dalykų, negu būti bambekliu. Juk smagu. (:
Nuotraukos nėra
joskinukas 5816    
jar 69 pritariu :D
jar69 5817    
kazkoks daunas pasake nesamone, o kiti is tos nesamones juokiasi, va cia lietuva!
kramtuske 5817    
nesveikas:D
Monroe 5817    
joo... :D
Nuotraukos nėra
vaNNa 5817    
Cia lietuva! Bet gerai uzprikolina zmones :D
Monroe 5817    
bet iš kur tokių atsiranda bl? :D
Nuotraukos nėra
vaNNa 5817    
As 20minuciu verkiau is juoko is sito.Jau gaila buvo neimest demo :D
Monroe 5817    
Kai aš šitą perskaičiau savo demotyvacijoj, žvengiau gal 10 minučių :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
:D
Grįžti į viršų