WoW - tai taip tikra

2010.07.23 egoistas
  • 63
31
WoW







Ignassin 5211    
:D Bet tai kai rimtą miną nustatęs :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5548    
bent padaza normalu pirktu ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
FAAAIL. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
#19 Žaidimų auka. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
Pzdc neivienas nesuprato ka cia norejo parodit ....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
komentarai zudo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
Reikė geriau plaukus raudonai apibraukt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
specialiai padejo,kiauragalviai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
Gerulis šičia. :))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
Žiūrėkit į šalia esančius daiktus.:)
Hamburgeris šalia...
Nuotraukos nėra
fyfa 5816    

WoW - It's real!
egoistas 5816    
nolaiferiai jus nebeloskit gal turbut keikviena zodi susiejat su savo Warcraftu!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
Isvis kas apie warcraft cia pagalvojot eikit i lauka.., wow sako nustebe zmones anglu kalboj, ten antra W didzioji kad graziau atrodytu. Nice demotyvacija :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
Aišku kad pievą parašė su tuo WoW. Nebūtų antra W didžioji, dar iš dalies suprasčiau, nu bet dabar tai grynai World of Warcraft. O prie ko čia World of Warcraft, neįsivaizduoju.
Akvile 5816    
#14 o tau WoW daugiau su niekuo nesiasocijuoja tik su Warcraft'u?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
sypsokis.com :D
Nuotraukos nėra
jet 5817    
#6 tai jei neturi laiko prazet, tai neturek laiko ir idet demotyvacijas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
WoW? zinok cia tikrai nekalbama apie world of warcraft..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
prie ko čia WoW? taigi EMO čia .. krč ....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
buvo jau toks
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
wow net nemaciau kad jis ten peili turi rankose :D
svajus 5817    
#9 buvo ir daug kartu
Jurginelis 5817    
Man atrodo sitas buvo...?
Modesta771 5817    
#7 kad neįsipjautų netyčia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
apverstas tas peilis.
egoistas 5817    
duxe tu nx galvoji as ntr ka weikt kad wisas demotyvacijas cia zeciau?
BlackDiamond 5817    
neblogas ;D
egoistas 5817    
tau gal ir peili reikejo apibrest su kurio "pjaunas"? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
kas blogai? Kecupas? Nematau nieko ypatingo cia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
;D
Grįžti į viršų