Emigrantų - Išmintis

2014.07.13 ne2rnas
  • 55
7
facebook, statusas,vokietija, argentina







Nuotraukos nėra
Anonimas 4337    
Svarbu,kad jus ismintingieji like Lietuvoje kalbate uz visus emigravusius,jus esate tikri isminciai,su kuo as jus sveikinu :-)
domis31 4357    
daužtas :D
saika 4360    
#2 ne
Catenas 4361    
Kiek lietuvių atsakė?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4361    
O kazin, ar niekas nesusimaste, kad cia gal juokais parasyta? m?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4361    
Nu tik nereikia stumti ant visų emigrantų, lochų pilna visur toje pačioje jūsų lietuvoj jų pilna..
Nuotraukos nėra
Anonimas 4361    
Ateiti gyvenam
Grįžti į viršų