Svarbu,kad jus ismintingieji like Lietuvoje kalbate uz visus emigravusius,jus esate tikri isminciai,su kuo as jus sveikinu :-)
Emigrantų - Išmintis
Anonimas
4337
domis31
4357
daužtas :D
saika
4361
#2 ne
Catenas
4361
Kiek lietuvių atsakė?
Anonimas
4361
O kazin, ar niekas nesusimaste, kad cia gal juokais parasyta? m?
Anonimas
4362
Nu tik nereikia stumti ant visų emigrantų, lochų pilna visur toje pačioje jūsų lietuvoj jų pilna..
Anonimas
4362
Ateiti gyvenam
|

