Nusišnekėjai,pati tu idiotė intrigantė
Didelė išmintis ateina - per dideles abejones...
Anonimas
5578
Jaded
5578
#5 Tai esi idiotė.
Anonimas
5578
O jei aš savimi neabejoju ? :P
Anonimas
5578
jeigu zmogus abejoja, reiskia daug masto, jeigu daug masto turi daug isminties.
Eco
5578
Abėjoju ar yra čia esančių, kas abejoja tuom, ką jiem pasako.
Anonimas
5578
www.youtube.com/watch?v=G4KFFJam3iU
Anonimas
5605
WTF?
|

