Ji rūko - bet mažylis vistiek ją mylės, nesvarbu kad ji sušiko jo gyvenimą jam net negimus

2010.08.26 Green
  • 213
109
rukymas,gyvenimas,nescia,moteris,kudykis,meile,mama







Nuotraukos nėra
Anonimas 4254    
cheap drugs from russia
Nuotraukos nėra
antipropaganda 4700    
Cigaretės ir alkoholis yra įteisinti narkotikai nepaisant kokie jie yra pavojingi. Suknisama ne tik fizinė, bet psichinė sveikata, o tai tikirausiai tokių tėvu vaikai pasidarys žiaurus...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4956    
Ei žmones galyt pasakyt ką tai reiške plyz.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4956    
Ką padaryti kad mane pamiltų vaikinas jis sveikinasi su manim žiuri į mane šipsosi kalba žemu balsu kai sveikinasi kartais ateina arti manes bet,aišku tada nekalba o paskui jis klausia mano drauges kaip sekasi ką tai galėtų reikšti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5162    
kiekvienas daro kaip išmano. jeigu mama nusprendžia viena, kad ji gali kenkti sau ir vaikeliui, tai jos nuomonė. bet dėl šio sprendimo ji tikrai gailėsis, kai savo akimis matys ką jos beatudairiškumas padarė pačiam brangiausiam žmogučiui pasaulyje. ir jokios ašaros ir savęs kaltinimas nepadės pakeisti padeties.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5553    
#101 ką čia nusišneki blet!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5646    
Kai rukai kenki ne tik sau bet dar ir kitiems, o tie kas pvz serga kvepavimo taku ligomis geriau is viso salintis rukanciu ir negyventi miesto dumuose :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
Mano pazistama ruke nescia, vaikas gime be reflekso koseti.
Nuotraukos nėra
pupu... 5679    
Rukymas nekenckia vaikui!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5720    
#132

jeigu vyrai isnesinetu kudikus jie mutu moterys
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
#132 nerukytu, nes ir paprastai rukancios moterys, neberuko kai pradeda lauktis vaikelio.. nebent debyle butu, tada rukytu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
idomu jeigu vyrai rukytu, ir jie turetu isnesioti kudiki, kaip jie elgtusi?:)) pff.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
debiliukai, cia tik foto siaip padaryta, debiles bobos tos kurios nescios ruko.. krc loginio mastimo nulis pas kaikuriuos..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
Žiauru
Nuotraukos nėra
Anonimas 5768    
Demotyvacija kaip demotyvacija, bet komenrarai visad pakelia nuotaiką :D
Green 5774    
Tam tarpeliui tarp vis ir tiek neuzteko simboliu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
Ahahhahahahahah
Made my day.. komentarai neuzmusami.
Apsiverkiam gal ir rytoj koki sykeli? :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
Ot ziurke!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
sūka
Hack4game 5776    
Toks šuo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
rukiau ir rukysiu :)
Nuotraukos nėra
mauw 5777    
Eina sau..! Kaip tikra ir skaudu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
tai aišku kad vis tiek rašosi atskirai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
#109 FAIL. nežinai, tai geriau patylėk. vis tiek rašosi atskirai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
Tiesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
visu pirma negimsta pas visas vaikai su issigimimais.. netgi gyditojai pataria nesciosioms staigiai nemesti rukyti ,todel kad tai gali labiau pakenkti. ir siaip jau jeigu nori kad vaikelis gimtu neturedamas problemu su nosutes ir gerklytes ligom,turi mesti rukyti 3 metai pries pastojant. :)))) tai va.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
tas mažylis nesupras kad ji sušiko jo gyvenima nes nuo tokiu ziurkiu kurios yra nescios ir ruko ir gimsta vaikai su issigimimais ir nera cia super nei ka pasigydykit lochai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
TIESA
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
supeeeeer. net feisbuke paskelbsiu, ką darau LABAI retai!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
as pydaras? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
#111 pydaras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
Greta,pasigydik, vistiek ir rašomas vistiek,o ne VIS TIEK, lol :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
visų pirma patarčiau išmokt rašyt, o po to kurt demotyvacijas.. :) žodis VIS TIEK rašomas atskirai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
#102 cia ne apie tai.. cia kad laukias ir ruko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
nepatinka . kaip moralas visai neblogai , bet kaip demas tj nesuzavejo .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
#103 :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
Rukanciso mergos sucks, o vyrai siaip smegenu neturi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
koks skirtumas moteris ar vyras ruko :D pagalvokit ka snekat, tipo pana nusirukusia buciuot kaip pelenine, o tai bahura ne? pz :)
Nuotraukos nėra
abc123 5780    
#95 nes cia visi kazkokie nesveiki :D blt jei bernas ruko tai px ane :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
100% pritariu #83. Jeigu rūko, dar nereiškia kad nemyli ir negalės rūpintis vaiku. Ne taip kaip tos idiotės kalės, kurios dulkinasi, nes bijo nupirkti ar jų vaikinai bijo nusipirkti prezervatyvų... Arba kai merginos negeria kontraceptinių tablečių. Same shit.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
#71 Dar norėjau pridurti, kad visiems yra vienodos galimybės susirgti vėžiu. Nereikia čia pūsti burbulo. Kodėl niekas taip nevao ant tų mergų, kurios iki 30 metų deginasi soliariumuose? Juk joms odos vėžio susirgimai ir kitos odos ligos padidėja iki 70%. Užtenka nurodinėt kitiems kaip gyvent. Dabar retai kas miršta iš senatvės, o ne nuo kokios ligos. ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
#96 nuo kada CO2 sukelia vėžį... Išmok ko nors tada komentuok... Protinga nepasirodei.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
Mintis gal ir teisinga, bet demotyvacija šiaip sau.. Turiu pasakyt, kad visi tie vėžiniai susirgimai dabar atsiranda ir iš oro, t.y. gyvenam mieste, šieip ar taip kvėpuojam CO2 ir nėščiosios kvėpuoja tuo mėšlu, plius kiti žmonės, kurie rūko, todėl dabar nesąmonė dabar dėl to kad būtent viskas žudo ką pats darai. Tai kas toliau? Atsiras demotyvacija sakanti, kad jeigu kvėpuosi, susirgsi plaučiu vėžiu? Dėl Dievo meilės, kažkokia nesąmonė. Tiesiog nereikia būt įsikalus į galvą, kad bet kuriam žingsnyje slypi vis kažkokia liga. Pritariu #59. Nesu pati rūkanti, bet viskas čia yra blevyzgos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
#91 tai kodėl tu dar čia rašai? :D
Nuotraukos nėra
abc123 5780    
#89 pz nuzude :D:D:D
Nuotraukos nėra
abc123 5780    
#88 pz nuzude :D:D:D:D:D:D
kareliukea 5780    
labai daug kas dabar ant tu raarbaru pasinese ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
#80 same. Nieko nėra baisiau kaip rūkanti moteris.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
draugiskai visi aikit nachuj ! :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
nesamone sita demotyvacija, nors rukyti nestumo metu tikrai blogai :)
(50-100)
Grįžti į viršų