PATALPINTI

vairuoju ką noriu - o ne ką turiu...

2010.07.05 DwD
  • 90
39
subaru, mitsubishi, evoliusn







Nuotraukos nėra
Anonimas 5268    
Prikolas tame: kad kazkada buvo idetas video jej neklystu i videogaga-ir komentaruose puse ju parasusiu teige,kad sio bolido "lakunas" po miesta skraide su subariku,o kiti teige,kad su mitshubishi'u...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
#33 Seni, cia tavo mastymas be rysio, jei nepagauni minties - nerasyk dvylikiniu komentaru
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
valstybinius numerius tai galejai nutrint su PAINT.EXE savininkas gali pamatyt... ;D
shapynas 5748    
Subaru Evolution :D
Nuotraukos nėra
DEmotyvas 5757    
Mitsubishi Ipreza FTW!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
cia taip iseina kad vairuoja ne savo masina? daungalviai jus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
TOKIOS NESAMONES NEESU SKAITES!!!!!!!!!!!!!! VAIRUOJU KA NORIU O NE KA TURIU, NU KAM GALI BUT CIA SU MINTIM KAZKAS, VAPSE BERYSIO...
xgenas 5808    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
paprikolino ir tiek
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
o mano masiniuka nofotkino :/
Blooper 5830    
#28 man viskas tvarkoj :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
#27 pastikrink sveikata :)
Blooper 5830    
#23 muahahahaha!!! Kaaaai pavarei!!!
DwD 5831    
koks pagaidino? pats pasigaidinai sakydamas žodį pagaidino
Nuotraukos nėra
Anonimas 5831    
blt tai dabar tiek subaru tiek mitsubishi pagaidino
DijDu 5831    
Panevėžys :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5831    
#22 ka jum bobom suprast apie masinas.. MOTERIS UZ VAIRO MIRTIS UZ KAMPO :D
Blooper 5831    
Kažkoks shh...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
šeip jis stovi cido arenos aikštelėj.. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
Keisčiau gero stovio juodą PONTIAC transport23 i kitą UNIVERSAL mašinėlę .Tad pasitarkime tel.862141887.ROMUALDAS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
paprikolino biciuks:))) SUBARU geriausias!
eclipse-nsx 5832    
Evoliušn :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
taigi čia SUBARU IMPREZA. O užsirašė evolution kad tipo Mitsubishi evo, kam nedašuto...?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
Prie impulso :D
-Viktorija- 5832    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5833    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5833    
kaip tariasi taip ir parase ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5833    
ant subarkes evo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5833    
jega :) teko tokia valdyt..... tiesa biski sumazinta modeli... su distanciniu valdymu :D bet tas modeliukas kainavo virs 1k litu ir saules bute lb graziai raizes :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5833    
jis buvo užfiksuotas LMK GM 2010, panevėžyje. o už foto reikia padėkoti 4ward`ui
Nuotraukos nėra
Anonimas 5833    
#8 cia tipo prikolas jei nepagauni tu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5833    
Cia tipo pasigire?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5833    
neblogas neblogas :D
Modestas. 5833    
cia hibridas.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5833    
tuoj jo priekį patalpinsiu :D
Karole 5833    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5833    
geras geras:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5833    
+5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
evoliusn :D nice
Grįžti į viršų