Realizmas - Kartais demotyvuoja labiau už pesimizmą

2010.07.04 antoni
  • 190
16
realistas,realizmas,pesimizmas,pesimistas,optimizmas







Nuotraukos nėra
Anonimas 4930    
#7 Jo tu anglu tikrai moki :D O seip tai Nice nice demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
#13 (:
briedis01 5785    
joa visada sakiau kad realistai geriausi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
Kaiiiiiiiiiiii prajuokino sita menke. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
whaaaahaaaahaa :D
Gusta-Fang 5826    
Koks geras :D :D :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5827    
pize gerulis prikols buva :D man patika toki pokstai
Airidc 5828    
Juokutis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
good :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5831    
nais :))
-Viktorija- 5831    
;D
ishban 5831    
nuosirdziai prajuokino :D
Modestas. 5832    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5833    
Jaaaa. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5833    
Geras. :D
Nuotraukos nėra
Anonimin1s 5833    
zudantis ;D
Grįžti į viršų