Įspėjame, kad šioje demotyvacijoje pateikiama informacija, skirta asmenims nuo 18 metų,
kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija.
Jei Jums nėra 18 metų, prašome neatidaryti šio puslapio.
Atidarydamas šį puslapį, Aš patvirtinu kad: Man jau yra 18 metų. Vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik mano asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Vaikinas ne akmuo - galima pastumti - bet nepamiršk, jog jis ne akmuo - gali stumti atgal
Tai puntuka pastumt galima :D tik klausimas ar jis padudes :D
Anonimas
5649
#6 Gerbiamas zmogau kuris raso komentara - manyciau logiskai ismascius galima butu pasakyt, kad jeigu tau nepatinka "sitas sudinas saitas ir sudini bajeriai" tai kokio velnio tu cia lankaisi? o jeigu lankaisi tai buk tolerantiskas. Dar jeigu ir demotyvaciju sitokiu nesupranti, tai turbut tavo netik mastymas, bet ir prikolai - mediniai.
Anonimas
5653
yes' ;)
Anonimas
5654
kai pastumtu tai po to dantu nebesurinktu...
Anonimas
5659
O dieveeee. TATUMAS
Anonimas
5668
NE Never Back down o Fighting :D
Anonimas
5668
Tai čia kai :
- oo koks tas gražus.
- Bet jis turi mergą.
- Merga ne siena, galima pastumti.
- Nu taip, bet tikrai ne tau :D
Anonimas
5668
Cia kam reikia filmas vadinas Never back down ;)
Anonimas
5668
NENUVERTINKIT AKMENA !!!!!!!!!!!
Anonimas
5668
"Gatves Vaikis" arba "Fighting"
Anonimas
5668
Nekelk akmens, bu nepakelsi.
Anonimas
5668
<script>
Anonimas
5668
koks cia bajeris? Lauki kol uzkraus ir pastoviai sudas kazkoks. Sudinas puslapis su sudinais bajeriais.
Anonimas
5668
Domai psakyk pilna pavadinima noriu paziuret
Anonimas
5669
Čia ant bairio taip parašė, kvailiai jūs, nesuprantat
- oo koks tas gražus.
- Bet jis turi mergą.
- Merga ne siena, galima pastumti.
- Nu taip, bet tikrai ne tau :D