Papisčiau
Atsarga - gėdos nedaro
Anonimas
5637
Anonimas
5649
labai jau yriska jo pati:D
Anonimas
5649
blem kaip ziauru;D
Anonimas
5660
nužudyčiau tokį vyrą
Anonimas
5666
nu geras :D
Anonimas
5668
Aaaaaa skleroze, o tai galvojau kokio cia velnio :))))
Anonimas
5669
Geras :D
Anonimas
5669
uzskaitau ;D
Anonimas
5669
atsarga geda daro! >:O
wallasin
5669
Geras :D
Anonimas
5669
xD
|

