PATALPINTI

Turbūt čia yra labai gerai, - jei niekas dar iš ten negrįžo..

2011.04.16 dzorc
  • 126
14
kapines,kapai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5220    
gi faktas, kad ten geriau, nei cia.
#11 :-)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5548    
CIA labai gerai jei niekas is TEN negryzo.... tai apsispresk cia ar ten!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5549    
Įdomiai masto autorius :D Tai jeigu čia lygini su emigracija reiškiasi Lietuvą galima būtų prilygint su kažkuo blogesniu nei kapinės?

Nors gal ir gerai masto..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5549    
Jėzus grįžo.
Wazzeee 5549    
Na nž. As asmeniskai, kiek ten buvau, tai vis grizdavau...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5549    
tai davai nusizudom visi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5549    
taigi jie mire kaip jie gris?
Nuotraukos nėra
JancukasR 5549    
to Spameris, nezinai ir nesakyk zmogeli tu..
povilasq 5549    
and how about that fucken Jesus?
shawtyyMANE 5550    
+
Spameris 5550    
Negrįžtama, nes neįmanoma. Miršti tu ir tavo siela.
Teenagor 5550    
o taip.
Dzema 5550    
patiko^^
expression 5550    
suprantu demotyvacijos esmę. BUT skamba kaip naivaus vaiko pasisakymas ;D
Grįžti į viršų