Man rodosi kad cia daugiau i cernobilio nelaime demotyvuoti bet ir karui tinka :)
Medaliai - jie turi savo kainą
Anonimas
5537
Anonimas
5543
#7 #8 Žmonės patys nusistatę prieš kitus yra.. . Mes prieš Lenkus, Rusus.. Krč toks pasaulis :/
Anonimas
5546
#3 jei zmones sugebetu susivienyt ir nuverst tuos supistus tironus , nebutu jokiu karu...
Anonimas
5546
NESAMONE BLET :D
povilasq
5546
fuj, as valgau (puke)
Anonimas
5547
Nezinau, bet man atrodo cia photoshopas
Spameris
5547
Nežinau nieko beprasmiškesnio už karą. Eina tvirti vyrai kovoti, grižta invalidai, nesveiki, neatpažįsta savo giminių, jeigu pasiseka.
Teenagor
5547
wow.
kiki17
5547
nu cia jau.. atsiprasant tokiais dalykais manipuliuot
|

