PATALPINTI

Troleibusų stotelės piko metu - This is sparta!!!

2010.04.19 Valkas
  • 342
34
vilnius,autobusai,troleibusai,sparta







Nuotraukos nėra
Anonimas 4936    
#32 Užrašyta su programa, per kompą, ir kažkas dar galėjo užrašyt ką nors su markeriu?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5647    
aha
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
keista kad kazkas dar su markeriu neprirase THIS IS !!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5768    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
Epic ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
Jeez daunas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
nemanau kad reikia visiems debilams irodineti kad yra tokia st. vistiek jie - DRBILAI ir nesupras. o ir jus nesileiskit iki ju lygio. that's all. : )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
as lankiau ten kickboksa, klausia kur sportuoji, o as sakau spartoj :D
Modestas. 5837    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
taj yra musu rajonas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
sparta-greitaveika... musu trulikai tikrai greit lekia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5845    
ooo. ;D tam kioske kur anksčiau būdavo (kur dbr bandelės. ;/) visko galima buvo nusipirkt. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5848    
O spartaa :D O ir Ekinsta prie pat :D

Sakalai,Sakalai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5858    
taigi Vilniuj stotele prie spartos fabriko, koks dar photoshopas? ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
nu jo super spartaaaaaa!!!!!!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
Spartaaaaa ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5899    
:D tikra teisybe kaip bebutu gaila.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5900    
THIS IS SPARTAAAAAAAAAAAA
Nuotraukos nėra
Anonimas 5905    
neveltui salia statusas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5906    
Muštynės:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5908    
Pala, pala? 16 sakei, nuo ziedo truliku, ar nuo stoties pavaziavus pora stoteliu, matos sita stotele? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5908    
o svarbiausia,kad ženklas tai autobuso...
Nuotraukos nėra
gyvybe 5909    
pf. demotyvacija tai ką žinau, sąmojų sąmojis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
#9 visa lietuva kaimas :) o vilnius yra didziausias kaimas Lietuvoje :)
vilens43 5910    
Kas mokosi VGTU EF, tie žino, kur tai yra...
Nuotraukos nėra
Utopia 5910    
#5 Žinoma, geras kaimas, toks nemažas sakyčiau:)) idiotas tu:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
Taip vln yra stotele Sparta.
Valkas 5910    
#5
Nemanai, kad ne tik nusišnekėjai, bet ir užrūstinai vilniečius?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
Tai koks dar piko metas kazkokiam kaime
Valkas 5910    
Stotelė "Sparta" iš tiesų egzistuoja Vilniuje, 16 troleibusu pravažiavus du sustojimus nuo stoties. Jei labai yra noro, galima įsitikint vilniustransport.lt.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
Vel tie degradai su savo "Photoshop, omg". Koks pisalas ar cia photoshopas ar ne, svarbu mintis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
Photoshop
vilens43 5910    
Taikliai :D
Grįžti į viršų