Mokyklos diskoteka - Vienintelis laikas, kada visi mokiniai būna mokykloje

2010.04.19 figaro
  • 404
40
mokykla,mokiniai,diskoteka







Nuotraukos nėra
Anonimas 3455    
Sudas ta diskoteka. Nebuvau ne karto, bet draugai sake ten tik prisigėrė visokie sestokai ir hardbassus leido per visa mokykla. Nieko ypatingo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5104    
pas mus taip nebuna :D
Smiler 5213    
Va čia tikrai true story. zjbs, ne demotyvacija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5225    
kd tokie dalykai butu dabar, nes pas mus tai nesulauksi, o jei ir padaro i metus pora kartu, tai sestokeliai taskosi ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5740    
as tai neskaiciuoju kiek ko ateina bet ne visi be to kai susirenka daugiau biciuku yra proga daugiau uzsidirbt nu supranat ;]
Nuotraukos nėra
Flaminga 5764    
+5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
patiko :D ah pasiilgau ir as tu laiku :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5828    
čia geras : DDDDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5837    
Jus gilinate i tokius apgailetinus dalykus . "tie susirenka, tie nesusirenka... " ir pan. Cia tereikia suprasti minti ir tiek. Elementarus dalykas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5837    
:D
Modestas. 5837    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
Sventi zodziai. ;)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
:D ne visi susirenka, kazkas krumuose jau miega :D bet geri buvo laikai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5852    
Pas mus daznai buna o susirenka 20 vaiku ir soka.. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5860    
Va cia tai tiesa :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5861    
xD
-Viktorija- 5865    
+5 ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
cia gerai parukai pageri pasitaskai o pareini namo tevas su kuvalda ar kujiuku guminiu laukia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
jo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5884    
Toli gražu visi nesusirenka. ateina ant prikolo. pasitaškyt ir pagert ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5904    
Jūs bent mintį pagaukit. Pas mus apskritai diskotekų nedaro. Bet mintis linksma.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5906    
Liux.
chzarija 5907    
gerai pataikyta :)
ToTo 5908    
patiko :) +5
fucks 5909    
plius dar ir girti :D
Nuotraukos nėra
gyvybe 5909    
:-D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
atleisk, figaro, bet teks pripazinti, pakankamai stipriai sufailinai ;]

kiek as pamenu, is kristoforkes bent jau, tai ten jei budavo koks diskonas tai sestokeliai susirinkdavo ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
Eikit.. kaimuose ir tuose, niekas neina labai :D Proga tik, kad iseit is namų ir pagert.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
pas mus tokiu net nedaro:D
Sania 5910    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
eiktu sau, visi mokiniai? Demotivacijos kurejas suFAIL'ino taip smarkiai, kaip kad retas tesugeba. Na taip, iš visokiu marozu tai gal ir visi, o normaliu truksta.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
moksliuku nebuna diskotekose :PP
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
pas mus net nedaro niekas nes kai daro niekas neina tik organizatorius
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
bbd, prie musu shulios diskane buna keletas 10 (organizatoriai) ir nuo 4 iki 7 klases :D 90 % buna mergaites :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5911    
Netiesa :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5911    
Tai kad nelygis isvis i ta sules diskana eit ;D jau geriau i pamokas
Breznevas 5911    
Nebūtinai per diskanus visi šulioj būna, aš ir per pamokas dažnai būnu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5911    
tai jo kaimuose vienintele pramoga ;D ka zn pas mus shulej i diskana eina tik oraganizatoriai, nes kitiem ten nelygis rodytis ;D
figaro 5911    
Tai kad bent jau pas mus tai pilni būna šulioj ;D
svajus 5911    
Nu nebent kaimuose, Miestuose diskanai shuliu tusti nes tam yra klubai Arba Junjorai visokie kur iledzia nuo 13 iki 18 metu pacukus
Grįžti į viršų