nusivažiavo jau demotyvacija.. visiškas nesamones rašo, kurios absoliučiai nieko nedemotyvuoja, ir prašau, priš reikšdami savio idėjas čia, perskaitykit puslapio pavadinimą, ir galbūt pusę iš jūsų suprasit, kad ne ten pataikėt..
|
|
|
Anonimas
5545
nusivažiavo jau demotyvacija.. visiškas nesamones rašo, kurios absoliučiai nieko nedemotyvuoja, ir prašau, priš reikšdami savio idėjas čia, perskaitykit puslapio pavadinimą, ir galbūt pusę iš jūsų suprasit, kad ne ten pataikėt..
stupidthings
5550
#2 visiskai sutinku su tavim (y)
Anonimas
5552
Matos kokia auka kūre demotyvaciją,nes jai svarbu tik like'ų skaičius,o ne kad demotyvuotu..
Anonimas
5552
ziauru
|