siaip kiekvienaš gyvent nori.
Senatvė - Tai - kai užmiegi, su viltim prabusti.
Anonimas
5552
supahh
5552
#8 na taip, nesakau, kad kiekvienas nenori prabust, bet ir taip, pastebejau kad senas zmogus galvoja kad jau savo atgyveno ir jau jam nesvarbu jis prabus ar ne
Anonimas
5552
#7 Na bet jei jie turi artimuosius tai manau uzmigus tikisi pabusti...
supahh
5552
Manau, kad seni zmones kurie nebeturi artimuju ar yra uzmirsti arba sveikatos nebeturi, nebelaukia kada prabus.
Anonimas
5552
Tai va, tikrai, kad priešingai..
Teenagor
5552
šiaip geras visai.
Apsiverkit
5552
Tai, kad priešingai.
kiki17
5552
liudna......
puukis4
5552
gražiai
|

