Tai tu vyna savo xatoj po 5lt geri ? :D
Sniegas tirpsta pats - Bet šiukšlės, deja, ne
Anonimas
5391
Anonimas
5612
Cia Mazeikia ? : DDDD
Anonimas
5615
sawo xata matau :D
Anonimas
5615
O kas kaltas kad siuksliu deze pina stovi puse metu? Noekas nepasirupina. Jei kas savaite butu istustinama tai ir pavasaris greiciau atetu..
Anonimas
5617
zymes :D
Anonimas
5617
Tagai superiniai ^.^
Teenagor
5617
Geras pastebėjimas, ir demo :D
Anonimas
5617
snaigute jei busi sale manes tai tada viskas bus ymanoma :*
Anonimas
5617
OOOooooo........ Musu parkas :D
Anonimas
5617
#17 :) Va čia teisingai
Anonimas
5617
Va bent viena normali demotyvacija demotyvuojanti šiušklint, o ne kaip kiti, spaudžiamom smegenim, kai deda nesąmoningas emo demotyvacijas ir po to jas laikina....
Anonimas
5617
16# pupuliuk ijunk harda , negrazu juk , negi tu toks sruta kad nerastum iseities?
Anonimas
5617
nu bl siuksline pilna tai ka jiem daryti?? tai ir meta sale jei niekas neisnesa ju pvz siukslininkai tai ir tegul neverke gamtos myletojai toliau.. :]
Anonimas
5617
Kokios žymės;D
Anonimas
5617
Ko jus tiek stumat ant manes?
kiki17
5617
nesuprantu kaip sirdis leidzia siukslint gamta ypac ta pro kuria kiekviena diena praeini, matai..pz kaip taip galima nk nesuprasiu
Anonimas
5617
Nutirpo sniegas, visi Smorigino šūdai matosi...
minjo
5617
Tirpsta ir jos tik uztrunka ilgiau :D
Leezash
5617
Geria lietuviai :D
Anonimas
5617
#7 uzjauciu, tu esi namo kampas :)
Anonimas
5617
Gera demo. ;D
pirstai
5617
cia skarda , plastamase ,paziurekit atidziau
pirstai
5617
jei cia siuskles tai as namo kampas
Anonimas
5617
lol, ten dakuje siuxliu, o sutvarkai ir vel taspats bbs
DimkaVIP
5617
Tai susitvarkyk, kame problėma?
Anonimas
5617
Pavasaris parodys kas kur prišiko :D
Anonimas
5619
Tam paciam :D
Tommuks
5619
čia man atrodo prie saulėtekio tam parke :D
|

