#2 accepted
Ė tu, dvikoji, - ką mano broliui padarei?
Anonimas
5298
SlimShady
5409
zjbs demo bet galejo buti su kebabu :D
Rrrugyte
5446
Man visai nejuokinga
Anonimas
5553
Kai ziaurus zmones siais laikais....
Anonimas
5558
nekurkit tokiu demotyvaciju, net siurpas pereina...neturit ka veikt tai eikit i lauka geriauĄ
Anonimas
5590
Sudu kruva
Anonimas
5590
pize koke xuine... tas kuris rase cj žmogus be fantazios..
Anonimas
5609
Tylek suka ba ir tau padarys i sikna iesma sukis
Anonimas
5611
Sudas
NandP
5612
Šiškibabą XD
vienna
5615
Žiaurus žmonės, ir dar taip raštyti, tai ką aš žn.. neasmonė kažkiokia.
Anonimas
5616
#11 kai kiausinius nurove uz valgyma katinu ?:)
Anonimas
5616
#7 (Fūūūūū) saslykai...
Rasputinas
5616
spirciau tam katinui is kojos , amzinai nadeede gyvuliai
Anonimas
5616
katienos saslykas... jaunyste primena
Anonimas
5617
#6 kiki17, skirtingu gyvuliu mesa skiriasi kaip diena nuo nakties.
Anonimas
5617
#6 gal zinok mesa skirtingu guvuliu skiriasi kaip diena nuo nakties.....? galvok pries rasant kiki17.
Anonimas
5617
oj saslykai kaip sukirsciau...
Anonimas
5617
(mm) šašlykai..
kiki17
5617
apskritai valgantys mesa koks jums skirtumas kokia mesa? jus beleka valgytumet net jai ant katienos mesos uzrasyta kiauliena is kur jus suzinotumet kas per padaras ten buvo....
Anonimas
5617
daro tai tikrai, bet kai kurie perka... :D
Anonimas
5617
Na lietuviai nėra dx ir šašlykus daro iš kiaulienos jei ką...
Anonimas
5617
kas kiaulienos saslykus valgo, kas katienos.....
Anonimas
5617
agree
Anonimas
5617
Demotyvacija.lt goes shity
|

